')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://khabarestan24.rozblog.com/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

خبرستان 24

الگوریتم تحلیل جداساز غیرخطی کاملاً مطابق با روش قبل است با این تفاوت که در این روش، ماتریس واریانس کواریانس برای هر طبقه بهصورت جداگانه محاسبه می­شود؛ یعنی بهجای یک ماتریس واریانس کواریانس کلی، پ

banner
جستجوگر پیشرفته
الگوریتم تحلیل جداساز غیرخطی کاملاً مطابق با روش قبل است با این تفاوت که در این روش، ماتریس واریانس کواریانس برای هر طبقه بهصورت جداگانه محاسبه می­شود؛ یعنی بهجای یک ماتریس واریانس کواریانس کلی، پنج ماتریس واریانس کواریانس وجود دارد. در نتیجه آنها علاوه بر گراندینگ تجربی مرسوم، دو گراندینگ دیگر شامل گراندینگ نظری و داخلی را به صورت جداگانه به فرآیند نظریه داده بنیاد اضافه نمودند و به نظر محققان پژوهش حاضر بر غنای پژوهش افزودند. با توجه به اینکه در کشورمان تحقیقی مبتنی بر روش کیفی برای تدوین مدل مدیریت سود انجام نشده، لذا در پژوهش حاضر به منظور دستیابی به مدل مناسب مدیریت سود از روش نظریهپردازی زمینه بنیاد استفاده شده است. در الگوریتم تحلیل جداساز خطی براساس معادلۀ تحلیل ممیز خطی، برای هر ردیف شرکت در هر طبقه از یک تا پنج، یک بردار ورودی محاسبه می­شود که در نهایت شمارۀ طبقۀ بیشترین مقدار بردار ورودی از بین پنج بردار محاسبهشده، طبقۀ آن شرکت در نظر گرفته میشود.

حسابداری صنعتی یا بهای تمام شده عموماً در واحدهای صنعتی برای محاسبه قیمت فروش بر مبنای بهای تمام شده هر محصول و ارائه گزارشات برای محصولات، خدمات و فعالیتها استفاده میشود. دو رویکرد اول استقرایی است و تفاوت آنها در فرآیند و ساختار پژوهش خصوصاً مراحل کدگذاری داده است. پیشرفت تازه در قرن چهاردهم ابداع شکل دو طرفه حساب بود که در سمت چپ اقلام بدهکار و در سمت راست اقلام بستانکار، نوشته می شد و با این کار چگونگی ثبتها آشکار می گردید. بدین معنی که نتایج در تضاد هستند و عدم تقارن اطلاعاتی بین مالک و مدیر وجود دارد. دومین نوع از تضاد نمایندگی مرتبط با ساختار مالکیت و شامل تضاد منافع و عدم تقارن اطلاعاتی بین اکثریت سهامداران که تصمیمات مدیریتی را کنترل میکنند و سهامداران اقلیت است؛ که مربوط به شیوههای مدیریت سود رو به پایین در جهت کاهش توزیع سود سهام و افزایش تأمین مالی خاص شرکت است. لازم به ذکر است این امکان وجود دارد روش فوق (مدیریت زمان مجامع) با توجه به شرایط خاص در ایران شناسایی شده باشد. یکی از روشهای مهم کیفی نظریهپردازی داده بنیاد میباشد و روشی است که هدف آن شناخت و درک تجارب افراد از رویدادها و وقایع در بستری خاص است (استراوس و کوربین، 1998). هدف از این پژوهش شناخت و درک تجارب افراد در زمینه مدیریت سود به منظور دستیابی به مدل جامع میباشد.

در این رابطه پژوهش حاضر به کمک روش کیفی نظریه داده بنیاد چند وجهی و از طریق مصاحبه نیمه ساختار یافته با ۱۴ نفر از خبرگان حرفه حسابداری ایران که به روش نمونهگیری نظری انتخاب شده است، موفق به ارائه الگوی مدیریت سود که در برگیرنده شرایط علی، مداخلهگر، بسترساز و راهبردهای مربوط به مدیریت سود و پیامدهای آن گردید. با توجه به توضیحات فوق، به منظور غنای تحقیق، تلاش شد تا با افرادی که شخصاً موضوع تحقیق را تجربه کردهاند و دارای دانش و تجربه بالایی در این زمینه هستند، مصاحبه صورت گیرد؛بنابراین برای نمونهگیری از روش نمونهگیری نظری که بر مفاهیم استخراج شده از دادهها استوار است استفاده شده است (نصر و همکاران، ۱۳۹۸). شایان ذکر است با توجه به استقبال مصاحبهشوندگان از موضوع تحقیق و تمایل آنها به غنیتر شدن نتایج تحقیق، میانگین مدتزمانمصاحبهها یک ساعت بوده است. در نرمافزار حسابداری محک و با توجه به سیاست فروش، تنها میتوانید کسب و کارهای مختلف را با یک نسخه نرمافزار مدیریت کنید. این شرکت بیش از 500 نمایندگی فعال در سراسر کشور دارد. پس حتی اگر اکنون شرکت شما چنین ماهیتی ندارد، اما باید به داشتن چنین گزینهای فکر کنید؛ زیرا ممکن است در آیندهای نزدیک در این شرایط قرار گیرید.

۳- شرکت در مطالعه هرگز شرکتکنندگان را در معرض هیچگونه آسیب جسمی و روانی قرار نخواهد داد. تا جایی که اکثر دانشجویان این رشته پس از فارغ التحصیلی ناچارند به آموزشگاه آزاد رفته و پروسه حسابداری شرکت ها و موسسات را از صفر تا صد با هزینه بالایی آموزش ببینند. آموزشهای غیر حضوری بدون پشتیبانی مانند مسافرت بدون لیدر یا راهنماست پس این بخش را میتوان مکملی برای آموزشهای کاربردی دانست. این برنامه ابزار کارآمدی برای تهیه گزارشهای حسابداری، اجرای محاسبات ساده و پیچیده مالی، تجزیهوتحلیل، خلاصه کردن اطلاعات، تهیه نمودارها و فهرستها است. به نقل از ال دیری (۲۰۱۸، 38)، مشهورترین مطالعه در این حوزه مطالعه شامل مطالعه گراهام و همکاران است که با استفاده از مصاحبه عمیق از مدیران مالی، نشان دادند که بیشتر مدیران نمونه مورد نظر به منظور دستیابی به سود خود تمایل به استفاده از مدیریت سود واقعی نسبت به دستکاری اقلام تعهدی دارند. ، بیان نمودند رابطه منفی بین مدیریت سود واقعی و برخی از ویژگیهای مدیرعامل از قبیل دوره تصدی مدیرعامل، مدیریت کمیته حسابرسی و سطح تلاش مدیریت وجود دارد. و همکاران (۲۰۱۸) بیان نمودند نسبت وجود کارشناسان مالی زن در کمیته حسابرسی مدیریت سود را کاهش میدهد.

منبع: نیاز


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 1458


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [سه شنبه 17 اسفند 1400 ] [ 17:41]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
آخرین مطالب ارسالی
چگونه فیلتر اکانت روبیک را حذف کنیم؟ تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت 1403
اوتیسم چیست؟ چه علائمی دارد و چگونه درمان می‌شود؟ تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت 1403
از تاثیرات موسیقی راک بر مغز چه می دانید؟ تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت 1403
قرص ایبوپروفن برای چیست؟ نحوه مصرف و عوارض تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403
جاذبه های دیدنی برای گردشگران در مشهد تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403
بیماری صرع | انواع، راه درمان و پیشگیری تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت 1403
پارفریز چیست؟ تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
آهنگ وای از دل من میدونی قلبم بی تو میمیره تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
رژیم غذایی مناسب برای سلامت قلب تاریخ : دوشنبه 27 فروردین 1403
آهنگ جدید مهدی مقدم به نام «خط چشم» تاریخ : پنجشنبه 09 فروردین 1403
user
progress عضو شويد


progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 81
کل نظرات کل نظرات : 0
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 2
تعداد اعضا تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 148
باردید دیروز باردید دیروز : 128
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 3
بازدید هفته بازدید هفته : 556
بازدید ماه بازدید ماه : 3,659
بازدید سال بازدید سال : 24,733
بازدید کلی بازدید کلی : 60,147

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 44.222.189.51
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir