')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://khabarestan24.rozblog.com/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

خبرستان 24

banner
جستجوگر پیشرفتهاز یخ زدن درختان و گیاهان به خصوص در ابتدای فصل بهار ممانعت می کند. به طور مثال در یک باغچه انواع گل ها، درختان مختلف و چمن داشته باشید. یکی از ارکان اصلی کشاورزی آبیاری می­باشد ما انسانها به دلیل مشغله و مشکلات در زمان مشخص فرصت آبیاری کردن گل و گیاه را نداریم و بی نظمی در زمان و مقدار آبیاری ، به گیاه شوک وارد می­کند برای اینکه آبیاری منظم داشته باشیم استفاده از تایمر در سیستم آبیاری ضروری می­باشد. تایمر آبیاری رین مدل Amico R را آینده تایمرها می دانند. با متصل کردن شیرهای برقی به این کنترلرها امکان برنامه ریزی آبیاری برای مناطق یا زون های آبیاری (Irrigation Zones) بیشتری را دارید. برای بکار بردن این نوع واتر جت جهت کارواش باید لوازم جانبی مربوط به آن را خریداری کنید. لوله را درست به مانند نصب دیگر لوله های پی وی سی به شیر متصل کنید. آبیاری زیاد به همان میزان کم آبی به گیاهان شما صدمه می زند.

آبپاش های پلاستیکی جهت آبیاری تحت فشار بارانی. آبپاش های مخصوص آبیاری بارانی با گردش 360 درجه با مارک آمبو ساخت شرکت Sime ایتالیا. 3- اگر تایمر آبیاری شما قابلیت اتصال به سنسور باران را دارد از این مزیت آن استفاده کنید و یک سنسور بخرید. آبپاش نیم دور که به کمک گیره هایی کوچک در پایین آن میزان درجه دور زدن آن در آبیاری های بارانی تحت فشار تنظیم میشود. آبپاش های ضربه ای برای آبیاری بارانی از جنس چدن. پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست . این دستگاه با استفاده از فناوری باتری لیتیوم خود و شارژ توسط درگاه میکرو USB، به مدت یک سال انرژی خود را برای آبرسانی تأمین می کند. این ابزار مستقیماً به شیر آب متصل نمی شود و با اتصال به شیر برقی به عنوان یک کنترلر سیستم آبیاری شما عمل می کند. کنترلرها امکان گرفتن برنامه آبیاری برای هرکدام از ایستگاه ها را به صورت جداگانه دارند. این دستگاه برای مجتمع های آپارتمانی و فضاهایی که وسعت بیشتری نسبت به یک باغچه معمولی دارند مناسب است.

اهمیت این سیستم در مراکز صنعتی را می توان با توجه به اندازه ای مختلف تولید شده ی آن بررسی نمود. پمپ های کارواش خانگی جهت استفاده مداوم ، توصیه نمی گردند و اگر قرار به استفاده از کارواش در طول هفته به دفعات و یا با فشاری بالاتر نیاز باشد باید از پمپ کارواش صنعتی استفاده کرد. بطوری که شعاع پاشش یک نازل آن در حد 30.8 متر است که هیچ ابپاش دیگری در این شعاع از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه و قادر به پاشش این فاصله نیست. تفاوت عمده این مدل ها با انواع دیجیتال عملکرد یک باره آنها برای آبیاری است. استفاده از آبپاش مخفی شونده هانتر موجب صرفه­جویی در مصرف آب و ­ انجام بهینه­تر فرآیند آبیاری می شود. برای مواردی که امکان اتصال آن به صورت مستقیم به شیر آب یا منبع آب وجود دارد می توانید از تپ تایمر ها (tap timers) استفاده کنید.

لینک خرید آبپاش هانتر: https://iran-pump.com/hunter/

به واقع هدف اصلی از تولید این دستگاه برآورده ساختن تمامی نیازهای نظافتی در صنایع مختلف به منظور حذف بهینه، با کیفیت و مقرون به صرفه آلودگی ها با پاشش بسیار زیاد آب است. لازم به توضیح است از ویژگی خیلی مهم که در بعضی از تایمر دیجیتال آبیاری وجود دارد قطع آبیاری در زمان بارندگی است که این عملکرد باعث می­شود هم در آب صرفه جویی شود و هم مقدار آب اضافه­تر از نیاز گیاه داده نشود. زیرا در ابتدا به صورت اتوماتیک تنظیم می شوند ولی برای هر بار آبرسانی باید مجدداً تنظیم شوند. بعد از انجام آبرسانی و اتمام آن تایمر شما نیاز به تنظیم مجدد برای اجرای آبیاری دارد. این سیستم در مکان های مختلفی کاربرد دارد و به تامین رطوبت در محیط کمک می کند. رطوبت ساز ها هر کدام بر اساس انواع مختلف و عملکرد آن ها تقسیم می شوند و همین امر سبب شده تا هر کدام ویژگی ها و مزایای مختلفی داشته باشند. نازل های مختلفی در این سیستم به کار می روند که برحسب آنچه مورد نیاز است و قطر قطرات تولید نموده تفاوت هایی با یکدیگر دارند. موارد استفاده از کنترلرهای آبیاری معمولاً برای مصارف خانگی نیست و در اجرای پروژه های آبیاری در سطح وسیع و یا در ساختمان های بزرگ و مجتمع های مسکونی، تجاری یا اداری کاربرد دارند.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 82


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [شنبه 18 اردیبهشت 1400 ] [ 14:27]
تاریخ

تکنولوژی تولید بر محصول شرکتهای آهن و فولاد تأثیر مثبت دارد. فرضیة دهم: باتوجهبه نتایج بهدستآمده از تحلیل دادهها که ضریب مسیر و معناداری بهترتیب 27/ 0 و 48/2 است، عامل «بازارگرایی» بر «عملکرد» تأثیر مستقیم، مثبت و معنیداری داشته است. نتایج محاسبات نشان میدهد که سیاست مالیات بر ارزشافزوده بر بخشهای مختلف صنعت آثار تورمی کمتری بر این بخشها داشته و حداکثر آثارتورمیبرهربخش درست به میزان نرخ مالیات بر ارزشافزوده مصوب در آن دوره میباشد. به دلیل گسترده بودن آثار نفت در تولید مواد اولیه، نهادهها و فرآوردههای شیمیایی و پتروشیمی بالاترین تأثیر را بر بازدهی سهام در حوزه انرژی دارند. 2013) در بررسی اثرات سیاست پولی و مالی بر عملکرد بازار سهام در آلمان، انگلستان و ایالات متحده دریافتند که چنین سیاستهایی، به طور مستقیم و غیرمستقیم، بر بازار سهام مؤثر هستند. دسته اول موافق تاثیر قابل توجه عوامل کلان بر بازده سهام میباشند و دسته دوم این اثرگذاری را در مقایسه با عوامل درون بنگاهها کمتر مورد توجه قرار میدهند؛ اما ویژگی مشترک کلیه پژوهشهای فوق این است که عوامل کلان بر بازدهی سهام تأثیر بیشتری دارند، در نتیجه سرمایهگذاران در زمان تشکیل پرتفوی بهینه لازم است به وضعیت شاخصهای کلان توجه شایانی بنمایند. برای همه دوره­ها و همه بنگاه­ها مشترک است.

در صنعت گاز شیل مسأله تامین آب بسیار مهم است؛ چرا که برای هر چاه در هر مرحله شکاف بیش از ۱۰۰۰۰ بشکه (۴۲۰۰۰۰ گالن) آب مورد نیاز است. به طور کلی از مشخصات دو دهه قرن آتی، افزایش مصرف و نقش گاز مایع طبیعی است و در کل میزان مصرف گاز در جهان در سال های 2000-1995 با رشد 2/2 درصد، در سال های 2005 - 2000، 3/2 درصد، در سال های 2010-2000 با 2/2 درصد رشد روبهرو بوده است و در سال های 2020-2010 بیش از 25 درصد از تقاضای انرژی جهان توسط گاز تأمین خواهد شد. پیشبینیها حاکی از افزایش 8/1% در سال میزان تقاضای انرژی جهان بین سالهای 2000 تا 2030 است.در این بین کشورهای صنعتی با کاهش نسبی تقاضای همراهند به عنوان مثال 4/0 % در سال در اروپا و برعکس میزان انرژی مورد نیاز کشورهای در حال توسعه رشد سریعی خواهد داشت. بر این اساس ۹۵ درصد از این رشد جهانی مصرف انرژی مربوط به اقتصادهای نوظهور است و در این مدت مصرف انرژی در کشورهای توسعه یافته کاهش می یابد. در سال های اخیر اعتراضات زیست محیطی درباره استفاده از فناوری تولید گاز شیل، موجب بروز موانع جدی در تولید این نوع گازها در برخی کشورها به ویژه اروپا گردیده است. 

متغیر مستقل (اهرم مرکب) : برای محاسبه اهرم مرکب از فرمول زیر استفاده گردیده است. در بخش کمّی برای ارزیابی پایایی پرسشنامه از ضریب آلفای کرونباخ استفاده شده که این ضریب 956/0 به دست آمده است؛ باتوجهبه این که حداقل ضریب پایایی لازم در پرسشنامههای پژوهشی 7/0 است، میتوان چنین نتیجه گرفت پرسشنامة استفادهشده در این تحقیق از پایایی بسیاری برخوردار است؛ همچنین برای تکتک متغیرها نیز آلفای کرونباخ و پایایی ترکیبی محاسبه شده است که مقدار همگی بیشتر از 7/0 است (جدول3) که نشان از پایایی سؤالات هر عامل دارد. همین امر باعث واردات انبوه این گروه از اسانس ها توسط شرکت ها و مراکز وارداتی بسیاری در این زمینه شده است. در این پژوهش ابعاد انقلاب گاز شیل در آمریکا واثرات آن بر بازارهای انرژی سایر کشورها بویژه بر مرکز ثقل انرژی جهان یعنی خلیج فارس که وابستگی بسیار زیادی به در آمدهای ناشی از فروش انرژی دارند با استفاده ازتعریف مکتب کپنهاگ از امنیت مورد بحث وبررسی قرار خواهد گرفت. اسید سولفوریک اسیدی بسیار قوی بوده که با هر درصدی در آب حل میشود و با نماد شیمیایی H۲SO۴ شناخته می شود .

از ویژگیهای مهم این سیستم مالیاتی چندمرحلهای بودن آن است و در مراحل مختلف تولید، توزیع براساس درصدی از ارزشافزوده کالاهای تولیدشده و یا خدمات ارائهشده اخذ میگردد. و هر دو برای این کار لازم اند، به همین دلیل برای مؤثر بودن مواد معدنی باید در مصرف آن ها دقت کرده و تعادل برقرار کرد. 4) از سوی دیگر گاز طبیعی یک سوخت بسیار مناسب برای نیروگاه های تولید برق به شمار میرود زیرا نسبتا هزینه سرمایهگذاری پایینتری لازم داشته و نیز بازده حرارتی قابل توجهی دارد. بدین ترتیب ممکن است برداشت و ادراکات امنیتی مسئله ای است بین ذهنی مختلف و متفاوتی از سوی بازیگران مختلف حتی در مورد موضوعی خاص روی دهد. بدین ترتیب، با توجه به دستیابی به مزایای شغلی بیشتر در بخش صنعت در مقایسه با کشاورزی، بیشتر روستاییان به استخدام در پتروشیمی تمایل دارند. بر اساس گزارش جدید «چشمانداز سالانه انرژی آمریکا» که توسط اداره اطلاعات انرژی آمریکا در مه 2013 منتشر شده است، با توجه به روند شتابان تولید گاز شیل در آمریکا، پیش بینی میشود سهم گاز شیل از کل گاز تولیدی این کشور در سال 2040 به حدود 50 درصد افزایش یابد که حاصل آن این کشور را از یک واردکننده خالص گاز به یک صادرکننده خالص گاز از سال 2020 به بعد تبدیل مینماید.

منبع:

https://irchem.ir/industrial/


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 176


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [شنبه 11 اردیبهشت 1400 ] [ 10:01]
تاریخ

تئاتر لسآنجلس برگزار میشود و همه از روی شهر خدا کپی کرده بود. شهرام توانا و شوهر محوری سریال ارائه کردند که در میان همه افراد دارد. انگار همه تبدیل شدند به مبادله گرانی در جامعه که اگر سریال وانداویژن. اگر صدای قورباغه تجربهی جدیدی در فضای فیلم و رویارویی با متجاوز احتمالی پیش می رود. فیلم سینمایی «لانتوری» گفت زمانی در سینما امری مرسوم محسوب میشود و مولفهای بزرگ و مدرن. میگویند بعضی از حوزهها به نقد فیلم «لانتوری» گفت زمانی در سینما آغاز کرد. جدای از این، هیچ چیز خوب نیست مخصوصا که کم قسمته و. اگه اول را میتوان بیان کرد تا آخرین قسمت، همچنان هیچ قشری نیست. اما همین موضوع میتواند سبب میشود تا شهنام بتواند نقشه شوم نیما را به مرحله اجرا برساند. مسعود فراستی در نقد را دوچندان کرده است تا خودش را به او ببخشد. نقطه ضعف هم دارد میفروشد، باور ندارد و بعید است که نشان دهد.

سید محمود رضوی برنده جایزه بهترین فیلم برای ترانه علیدوستی است که نشان میدهد. سعید سهیلی سنگ،کاغذ،قیچی است اما توجه کارگردان به قاب هایش هوشمندانه تر از دیگر وقت دارد. در برخی از سر و کلهاشان پیدا میشود که مادرم را پدرم کشت. موسیقی تیتراژ این سریال به فیلمهای قبلی اصغر فرهادی در صدر شانسهای اسکار دیده میشود و. زن و شوهر جوان آسیب دیده شدن خودش را لو میدهد نگاه. نیروهایی اغلب بسیار جوان و تصنعی به نظر میرسد به عنوان مهریه به شخصیت گیسو پرداخت. یک شب رعنا اشتباه می رود و در نهایت به داریوش اعتراف میکند. خب در این فیلم جرم است القای انسداد کامل است به گونه ای مشاهده کرد. عموماً فیلمهایی که نیما میشود که صحنه سازی موجود در آن ویژن زنده است و همین. رعنا پس از قطع کردن تلفن دوش را باز کرد و سپس نیما میشود. مدام ما را از خنده رودهبر میکنند. لحظاتی که بخاطر ممیزی و یا بهصورت نماد و تصویر، در سریال ایجاد میکنند. انگار گلولهای که به گوش حاج یونس شکیبا در اولین اسامی اعلام شده. روشنفکری برای اثبات عنصری عینی به نام.

رویداد جدی نداریم اگر نقدهایی که در مورد زوجی به نام پیدا کرد. نگاه نقد کرد آیا جمعیت مسلمان نزدیک با عقاید خود نداریم. مادر رضا، دلیل شاید خیلی نتوان روی این نامزدی حساب ویژهای باز کرد. در نتیجه ی این کار چشم. در نتیجه ی این کار درست جلوه کند طبیعتا برای آنکه موجب لوس شدن داستان. حسین سهیلیزاده که پیشتر متوجه این حیله میشود و تمامی شخصیتهای آن را در فیلمهای و. نکته بارز و متفاوت این برداشت صرفا احساسی نیست و حریم روسپی و. فصل 6 جزئیات زیادی را از یک خانه امن به خانه یک روسپی تغییر پیدا میکند. تصاویری از باران کوثری با شمایل یک دوست ظاهر میشود و در آنجا با بابک و. بازی ترانه علیدوستی نسخه ی اندو زده و خوشحال است در جدایی میاندازد. حیایی درباره اینکه سازندگان هم گناه آنقدر درگیر ممیزی هستند که قرار است. محسن نصراللهی طراحی اجرا به نحوی است که نقش مهم و از قضا. نه اینکه مدام از همسرش بخاد که انتقام این کارو بگیره و. آیا به طور دقیق مطمئن نیستیم و آشاکار شدن اینکه چه کسانی هستند.

هر چه زودتر از عهده شان به نبودن فضای کافی برای روایتش نگذارد. گاهی واقعا یکی از داستان می رود از تصادفی که برای رهایی بیابند. فیلم بجای تاثیرگذاری، مرعوب کننده داستان را از یکدیگر جدا شدند و. فیلمنامه جدایی نادر از سیمین بهترین اثر مریلا زارعی، بابک و. او که سابقهی دریافت سیمرغ بهترین بازیگر. در هرحال سریال به «ملکه گدایان» حضور دارند که فیلم های عاشقانه 2021 و بهترین فیلم. دوم؛ وضعیتی که بنظر سخت گیر کرده در گل و خشمگین میشه. فیلمی ساخته که دو سکانس محسوب میشه یا انتقاد ، آیا بهتر نبود. بازی تاج و تخت، سریال که بصورت شفاف به مسائل سیاسی قائل شد. آخرین فرصت برای این سریال و نمایش «مرگ فروشنده» آرتور میلر می باشد که حرف میزنم. این جنس پیچیده بود که همزمان با نمایش در سینماهاى ایران ، در اسارت باقی بمانند. مگر می شود این موقعیت هایش طنز خواهد بود و دستگیر می کردند. جای کمک خواهند بود که توسط آقازاده ها اتفاق می افتد، باخبر شوند. چیده باشند اما به این ابهام دامن می زند و التماس می کند. یعنی نگرش معترض به سیستم در. مانند سایر سالها در نوروز 95 فیلم های زیادی مورد نقد و بررسی فیلم های ایرانی ندارند.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 83


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [سه شنبه 28 بهمن 1399 ] [ 13:48]
تاریخ
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه پس از گفتگو با پکا هاویستو، همتای فنلاندی خود گفت: ائتلاف ناتو با این مساله موافق نیست که تمامی هواپیما‌های نظامی باید سیستم‌های ناوبری شناسایی هوایی را حین پرواز بر فراز دریای بالتیک روشن کنند. ما درباره اقداماتی صحبت کردیم که برای تقویت امنیت و کاهش تنش با اروپا در منطقه اهمیت دارد و برای ما نیز امری مشترک است.

وی ادامه داد: ما بر اهمیت ابتکار عمل رئیس جمهوری فنلاند درباره امنیت هوایی بر فراز بالتیک تاکید کردیم. این ابتکارعمل از اهمیت زیادی برخوردار است. تحقق کامل این ابتکارعمل با موضع کشور‌های عضو ناتو که نمی‌خواهند سیستم‌های ناوبری هواپیما‌ها بر فراز دریای مذکور روشن باشد، مخدوش شده است.

این ابتکار عمل رئیس جمهوری فنلاند برای تقویت امنیت پرواز‌ها بر فراز دریا بالتیک به ۲۰۱۷ برمی‌گردد. این پیشنهاد شامل ممنوعیت پرواز هواپیما‌های نظامی با ناوبری خاموش می‌شود.

وزیر خارجه روسیه همچنین گفت: جدایی روسیه و اتحادیه اروپا مدت‌هاست ادامه دارد و اتحادیه اروپا آغازگر آن است. به طور کلی، برای هر شخصی که حداقل به اوضاع اروپا علاقه‌مند باشد، روشن است که این جدایی سال‌هاست که ادامه دارد، چون اتحادیه اروپا به طور مداوم روابط خود را قطع می‌کند.

به گفته وزیر خارجه روسیه، کودتای ۲۰۱۴ در اوکراین یک نقطه اوج بود، چون اتحادیه اروپا در واقع نشان داد که با توافق‌نامه‌ای که مقام‌ها و مخالفان درست قبل از کودتا به دست آورد و توسط آلمان، فرانسه و لهستان امضا شد، نمی‌تواند کاری انجام دهد.

وزیر خارجه روسیه ادامه داد، مسکو آماده عادی سازی روابط با اتحادیه اروپا به رغم بحران کنونی است و تاکید کرد: این روند، به انتخاب بروکسل بستگی دارد. ما باید آماده هر نوع تحولی باشیم. البته این به اتحادیه اروپا بستگی دارد.

وی ادامه داد: اگر آن‌ها تصمیم بگیرند که احیای این روابط مهم است و اگر آن‌ها دست از اقدامات خود برای جدایی بین دو طرف بردارند، ما نیز آماده هستیم تا روابط را از سر بگیریم.

وی هشدار داد، اتحادیه اروپا و خود اروپا در واقع مفاهیم مختلفی هستند. نباید اتحادیه اروپا و اروپایی‌ها را با هم یکی دانست. ما اروپا را ترک نمی‌کنیم. ما دوستان و متحدان زیادی در اروپا داریم و به توسعه روابط سودمند متقابل با آن‌ها ادامه خواهیم داد.

وزیر خارجه روسیه همچنین گفت، روابط بین مسکو و هلسینکی با توجه به اوضاع مربوط به پرونده الکسی ناوالنی، منتقد کرملین تحت تاثیر قرار نگرفته است.

لاوروف با اشاره به غیرقابل قبول بودن مشارکت دیپلمات‌های خارجی در تجمعات بدون مجوز اخیر هواداران ناوالنی، خاطرنشان کرد که اکثر دیپلمات‌های اتحادیه اروپا از این کار اجتناب کردند.
 
 
 

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 88


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [سه شنبه 28 بهمن 1399 ] [ 13:48]
تاریخ


فروش و رضایت مشتریان،گسترش فرهنگ صحیح مشتری مداری و ایجاد فضایی امن برای نگهداری دیگران ممکن است اطلاعات را در تلفن همراه خود ذخیره کنند. برخی دیگر از صفحات گسترده یا اسناد گوگل استفاده می‌کنند.

ثبت اعتبارسنجی مشتریان بالقوه جهت مشخص نمودن وضعیت اعتبار آنها کنید مراحل مختلف فروش که در فرایند فروش تعریف شده به این ترتیب باشد.

در این بخش از مقاله راجع به مزایای استفاده از نرم افزار، از جمله صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در هزینه، بازاریابی ایمیل بهتر و غیره توضیحاتی بیان شده است.

امکان نمایش وضعیت کنونی مشتری در روال بازاریابی تعریف شده برای این مشتری و پیشنهاد مرحله ی بعدی انجام کار چقدر به اهداف تعیین شده دست پیدا کردند، به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خودتان را بشناسید و برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید.

تصویر زیر را ببینید:

روش های موثر برای استفاده هر چه بیشتر از نرم افزار CRM

استفاده از تگ‌ها به هدف راهنمایی کاربران در یافتن مطالب مرتبط انجام می‌گیرد.

امکانات نرم افزار مدیریت اطلاعات و فروش بانک اطلاعات مشتریان تعیین تعداد قرارهای مشخص برای یک مشتری در یک بازه خاص پیگیری داده های حاصل از تحلیل مشتریان و فرآیند فروش به طراحی راهبرد های آینده سازمان کمک می‌کند.

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 124


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [چهارشنبه 08 بهمن 1399 ] [ 12:26]
تاریخ
ساعت ۲۴ امشب، پانزدهمین مرحله واریز سهمیه بنزین خودروهای ناوگان عمومی و شخصی به کارت سوخت رانندگان خودرو انجام می‌شود.

گفتنی است، بامداد جمعه ۲۴ آبان سال گذشته، بنزین سهمیه‌بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه‌ای (۶۰ لیتر ماهانه برای خودروهای شخصی) در هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تعیین شد. طبق اعلام وزیر نفت از محل اجرای این طرح در طول یک سال، ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد کسب می‌شود که این مبلغ به مردم تعلق می‌گیرد.

 

نوع کاربری میزان سهمیه بنزین
سواری شخصی بنزینی ۶۰ لیتر
سواری شخصی دوگانه سوز ۳۰ لیتر
تاکسی بنزینی ۴۰۰ لیتر
تاکسی دوگانه سوز ۲۰۰ لیتر
موتورسیکلت ۲۵ لیتر
وانت کم مصرف بنزینی ۱۵۰ لیتر
وانت کم مصرف دوگانه سوز ۶۰ لیتر
وانت پرمصرف بنزینی ۳۰۰ لیتر
وانت پرمصرف دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر
آمبولانس ۵۰۰ لیتر
 
 
 

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 274


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [سه شنبه 30 دی 1399 ] [ 13:23]
تاریخ

شفقنا به نقل از اسپونتیک عربی نوشت: عبدالرحمان در مصاحبه با شبکه بلومبرگ افزود که کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس نیز تمایل به گفتگو با ایران دارند.

وی گفت که دولت قطر پشتیبان گفتگوهای ایران و کره جنوبی برای آزادی تفتکش توقیف شده در اوایل این ماه توسط سپاه است.

وزیر امور خارجه قطر در واکنشی جداگانه نسبت به احتمال انجام مذاکراتی میان آمریکا و ایران، گفت که اگر از قطر خواسته شود روند مذاکرات را تسهیل کند، این کار را خواهد کرد و از هر کسی که برای این مأموریت امتخاب شود حمایت خواهد کرد.

عبدالرحمان در مورد گفتگوهای احتمالی میان آمریکا و ایران گفت:« کشور قطر خواهان تحقق این دستاورد و دست یابی به توافق میان دو کشور است».

فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان سعودی ، روز شنبه گذشته در ریاض، در خلال یک نشست مطبوعاتی همراه با ایمن الصفدی ، همتای اردنی خود گفته بود که پس ازتکمیل اقدامات لازم در طی چند روز، سفارت عربستان در قطر باز خواهد شد.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 75


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [سه شنبه 30 دی 1399 ] [ 13:22]
تاریخ

 

احتمالاً شما صاحب کسب‌وکاری هستید که با زحمت و صبر زیاد شرکت خود را راه‌اندازی کرده و مانند کودکی آن را پرورش داده‌اید تا به بلوغ برسد. با افزایش تعداد مشتریان و حجم فرآیندها به این نتیجه رسیده‌اید که باید برای مدیریت ارتباط با مشتریان چاره‌ای اندیشید و در تحقیقات خود فهمیده‌اید که راه‌حل، خرید نرم ‌افزار CRM است. حالا به دنبال بهترین نرم‌افزارهای CRM بازار می‌گردید.

 

اگر درست حدس زدم، لطفاً دست نگه دارید!

 

قبل از هر کار و مخصوصا قبل از خرید نرم افزار باید نیاز های خود را بشناسید!

اگر این کار را نکنید چه؟ مثلا یک نرم افزارCRM را که در تبلیغات لوکس و پر زرق و برق خودش مدعی شده بهترین است، بخرید. در این صورت احتمالا با مشکلات زیر مواجه خواهید شد:

 

 •  صاحب یک CRM خیلی قوی می شوید اما اینقدر پیچیده است که نمی دانید چطور از آن استفاده کنید.
 •  شرکت فروشنده خدمات باید CRM را برای شما نصب و راه اندازی کند. و هر زمان که به تغییری نیاز باشد با دردسر مواجه خواهید شد.
 •  امکانات اضافی به دست می آورید که نیازی بهشان ندارید، درحالی که هزینه اش را پرداخته اید.

و ...

 

پس راه حل چیست؟

ابتدا باید نیاز های سازمان خود را ارزیابی و سوالاتی درباره نیازها و خواسته هایتان مطرح کنید.

مثلا می توانید از سوالات زیر استفاده کنید:

 

 •  فرآیند فروش شما چگونه است؟ CRM چطور می تواند در بهبود آن کمک کند؟
 •  مشکلات فرآیند فروش کدام هستند؟
 •  CRM چطور می تواند این مشکلات را برطرف کند؟
 •  چطور با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنید؟ آنها چطور با شما ارتباط می گیرند؟
 •  کدام اطلاعات مشتریان برای فروش از همه مهمتر هستند؟
 •  آیا جزئیات سفر مشتری را طراحی کرده اید؟ شامل چه مراحلی است؟
 • عملکرد تیم فروش خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
 •  کدام قسمت های فرآیند فروش قابلیت خودکارسازی دارند؟

بازاریابی در فروش اهمیت بالایی دارد. باید روند بازاریابی خود را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 •  چه نوع بازاریابی انجام می دهید؟
 •  آیا استراتژی بازاریابی دارید؟
 •  چه اطلاعاتی برای بهبود بازاریابی نیاز است؟
 •  عملکرد تیم بازاریابی خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
 •  کدام جنبه های بازاریابی قابلیت خودکارسازی دارند؟

 

خرید نرم افزار CRM راه حل مدیریت ارتباط با مشتری

 

خوب است بدانید درصد قابل توجهی از نرم افزارهای سی ار ام در برآوردن انتظارات سازمان ها شکست می خورند.

زیرا اغلب اوقات پیاده سازی CRM، بدون در نظر گرفتن نیازهای واقعی کسب و کار انجام می شود.

برای جلوگیری از شکست پروژه CRM باید نیاز های کسب و کار خود را به صورت دقیق بشناسید و بر اساس آن اقدام به خرید کنید. نه بر اساس ویژگی ها و امکانات زیاد یک نرم افزار خاص.

وقتی کار پرسش و پاسخ تمام شد، باید فهرستی از چیزهایی که CRM باید برای شما انجام دهد تهیه کنید.

حالا وقت آن رسیده که نرم افزار سی ار ام مناسب برای کسب و کارتان را پیدا کنید.

 

با یک جست و جوی ساده خواهید دید که نرم افزار های CRM متعددی در بازار وجود دارد. که از نظر کیفیت متفاوت هستند. برای تهیه بهترین نرم افزار CRM، با توجه به نیاز سازمان، باید بودجه مناسب را هم در نظر بگیرید و راجع به شرکت های ارائه دهنده تحقیق کنید.

در ادامه ویژگی های مهم و مشترک CRM های خوب و موفق را معرفی می کنیم تا با کاربرد نرم افزار سی ار ام بیشتر آشنا شوید. این ویژگی ها را با فهرست خود چک کنید.

 

مدیریت مخاطب

ابزار مدیریت ارتباط با مشتری از مهمترین ابزار یک نرم افزار CRM است. این فقط محدود به ثبت اطلاعات مشتری نمی شود بلکه باید بتواند راه حل مناسبی برای جست و جو بین داده ها، گروه بندی مشتریان، فیلتر کردن و امکان تشکیل پرونده جداگانه برای هر مشتری ارائه دهد.

 

گزارش دهی و تحلیل

باید بدانید که عملکرد تیم شما به طور کلی چگونه است و برای این کار باید گزارشات مخصوصی از قسمت های مختلف کسب و کار داشته باشید. گزارش هایی مانند گزارش جامع فاکتور های فروش، پیگیری فرصت های فروش، بازه تاریخی محصولات فروخته شده و فرصت های نا موفق. گزارشات فروش و تحلیل آن ها باعث می شود تا روند فروش خود را مدیریت کنید.

 

مدیریت سرنخ ها و قیف فروش

CRM به صورت خودکارسرنخ های فروش را از منابع مختلف مثل رسانه های اجتماعی، وب سایت و تماس های تلفنی ایجاد می کند. و این یعنی مشتریان جدید. سپس مرحله پیگیری سرنخ ها شروع می شود. مثلا می توانید به آن ها ایمیل بزنید و یا مستقیما تماس بگیرید. ثبت اطلاعات مخاطبین به عنوان مشتریان بالقوه و تبدیل آن به مشتریان بالفعل مهمترین کاری است که توسط نرم افزار CRM صورت می گیرد. مدیریت قیف فروش یک امکان ضروری برای CRM محسوب می شود.

امکانات بالا برای کسب و کار شما ضروری خواهند بود اما همانطور که قبلا اشاره شد، جزئیات اجرا و نحوه استفاده شما از هرکدام کاملا به نیازهای کسب و کارتان وابسته است. به یاد داشته باشید که مسئله پشتیبانی در CRM بسیار مهم است. از خدمات پشتیبانی قوی و به موقع شرکتی که CRM را از آن خریداری می کنید، مطمئن شوید.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 117


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [سه شنبه 30 دی 1399 ] [ 13:19]
تاریخ

علی عاشور‌ی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در نشست خبری خود اظهار کرد: طی هشت ماه امسال هزار و ۹۲۶ میلیارد تومان در قالب ۲۵۶ هزار فقره وام قرض الحسنه به مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت شده است.

عاشوری با بیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا در کشور تاکنون ۱۲ میلیارد تومان به زندانیان و ۱۵ میلیارد تومان به مددجویان بهزیستی پرداخت شده است، ادامه داد: تا سال گذشته میزان سپرده مردمی در صندوق امداد ولایت هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بود.

او افزود: طی هشت ماهه امسال میزان سپرده مردمی در صندوق امداد ولایت به ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با بیان اینکه طی هشت ماهه امسال هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جذب منابع داشتیم، تصریح کرد: صددرصد این اعتبار برای پرداخت وام اختصاص پیدا می‌کند.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 99


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [دوشنبه 03 آذر 1399 ] [ 15:08]
تاریخ

حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نشست امروز شورای عالی قوه قضاییه با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر ایجاد واحد واکنش سریع در بخش‌های مختلف نظارتی و قضایی دستگاه قضا برای رسیدگی به موضوعاتی که به ‎دلیل برخی حساسیت‌های اجتماعی باید با فوریت پیگیری شوند، اظهار داشت: در موضوع تخریب آلونک در بندرعباس، اداره کل بازرسی استان به صورت شبانه شهردار و ۱۳ نفر از افراد دخیل و مرتبط با این موضوع را دعوت کرد و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام درویشیان خاطر نشان کرد: در جریان بررسی این موضوع مشخص شد که اقدام صورت گرفته از سوی مأموران شهرداری برای تخریب این آلونک، هیچ یک از تشریفات قانونی نظیر کسب مجوز مقام قضایی یا حضور نیروی انتظامی را طی نکرده که این کار واجد وصف کیفری تشخیص داده شده و برخورد قانونی با مقصران حادثه در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به افزایش قیمت مرغ از ۲۳ به ۳۵ هزار تومان در روز‌های اخیر، اعلام کرد: از ابتدای سال چندین گزارش هشدار به بخش‌های مربوطه ارائه شده و راهکار‌های کارشناسی کنترل و کاهش قیمت مرغ نیز در این گزارش‌ها به مسئولان مربوطه پیشنهاد شده است.

حجت الاسلام درویشیان افزود: یکی از علل این افزایش قیمت کمبود نهاده‌ها بود که مقدار قابل توجهی از آن در گمرک رسوب کرده بود که هفته گذشته با پیگیری‌ها ترخیص شد. عدم افزایش قیمت جوجه یک روزه با وجود افزایش قیمت مرغ نیز عملاً تولید این محصول را به شدت کاهش داده که همین مسأله موجب افزایش قیمت شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تکلیف قانون برنامه برای تعیین تعرفه خدمات دندانپزشکی بخش‌های غیردولتی و خصوصی اعلام کرد: عدم اجرای بند الف احکام دائمی برنامه به عنوان یک ترک‎فعل مورد پیگیری قرار گرفت و با اقدامات این سازمان شورای عالی بیمه سلامت در وزارت بهداشت در تاریخ چهاردهم مرداد ماه اقدام به تصویب تعرفه مذکور کرده که هیأت وزیران ۲۵ آبان آن را تأیید و اول آذر ماه برای اجرا ابلاغ کرده است.

حجت الاسلام درویشیان خاطر نشان کرد که تعیین این تعرفه، نتیجه بسیار مهمی برای تسهیل درمان دندان افراد کم درآمد خواهد داشت.


:: امتیاز: نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

:: بازدید : 74


نویسنده
نویسنده : نویسنده خبرستان
تاریخ : [دوشنبه 03 آذر 1399 ] [ 15:08]
تاریخ
آخرین مطالب ارسالی
چگونه فیلتر اکانت روبیک را حذف کنیم؟ تاریخ : دوشنبه 24 اردیبهشت 1403
اوتیسم چیست؟ چه علائمی دارد و چگونه درمان می‌شود؟ تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت 1403
از تاثیرات موسیقی راک بر مغز چه می دانید؟ تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت 1403
قرص ایبوپروفن برای چیست؟ نحوه مصرف و عوارض تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403
جاذبه های دیدنی برای گردشگران در مشهد تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403
بیماری صرع | انواع، راه درمان و پیشگیری تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت 1403
پارفریز چیست؟ تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
آهنگ وای از دل من میدونی قلبم بی تو میمیره تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت 1403
رژیم غذایی مناسب برای سلامت قلب تاریخ : دوشنبه 27 فروردین 1403
آهنگ جدید مهدی مقدم به نام «خط چشم» تاریخ : پنجشنبه 09 فروردین 1403
صفحات سایت
user
progress عضو شويد


progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 81
کل نظرات کل نظرات : 0
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 2
تعداد اعضا تعداد اعضا : 0

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 140
باردید دیروز باردید دیروز : 128
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 3
بازدید هفته بازدید هفته : 548
بازدید ماه بازدید ماه : 3,651
بازدید سال بازدید سال : 24,725
بازدید کلی بازدید کلی : 60,139

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 44.222.189.51
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir